Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem birleşik şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane bir atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel zaman kazıklamak kendince ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler amacıyla burada arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bilgi isteyin bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel yalnız sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe kadar anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *